«Хрущовки» – найдешевше житло

Швидкі темпи розбудови Івано-Франківська суттєво змінили запити сучасних інвесторів. Люди все менше цікавляться житлом низької якості, незважаючи навіть на падіння його вартості, зазначає Аналітичний центр будівельної компанії «Благо». Мова йде насамперед про «хрущовки», термін експлуатації яких давно вийшов. Будинки без зручностей (невелика площа, відсутність ліфта, технічного поверху, приміщень для спортивного інвентарю та дитячих візочків, подвір’я для відпочинку і дитячих розваг, архітектури та естетики стилю) зводились як тимчасові споруди, які підлягали зносу та реконструкції через 50 років. Однак реалії інші: пострадянське житло нікуди не зникло, оскільки в державі немає ні коштів, ні інвестицій на його реконструкцію.

За останніх кілька років вартість цього сегменту житла впала на 15% з перспективою подальшого обвалу. Вкладати кошти у вторинну нерухомість стало невигідно, оскільки, крім вартості самої квартири, покупець змушений витратити чималу суму на капітальний ремонт, заміну систем опалення, комунікації та електрики, зовнішнє утеплення тощо. Та й якість самих будівель з кожним роком погіршується. Якщо ситуація найближчим часом не вирішиться, старі будівлі можуть буквально посипатися на голови містян, зазначають експерти.

Щоб забезпечити своє майбутнє, більшість інвесторів обирають первинний ринок. Якісна квартира, облаштована з урахуванням вимог сучасного стилю життя, оснащена новітніми технологіями та вдосконалена інженерними рішеннями, стала надійним джерелом капіталовкладення. Стандарти будівництва на Прикарпатті наблизились до європейського рівня, для зведення якісних споруд закуповуються імпортні будматеріали, використовуються новітні технології – усе це надає значну перевагу первинному ринку для процвітання та залучення інвестицій.

Активний попит на новозбудоване житло стимулює процес збільшення вартості квадратного метра. Аналітики прогнозують зростання цін на первинну нерухомість до 20% у 2019 році. Тому зволікати з купівлею не варто, адже тенденція до подорожчання набиратиме обертів.

Власники старих квартир мають нагоду купити нове житло в Івано-Франківську за вигідними умовами від будівельної компанії «Благо». Купити чи обміняти квартиру в Івано-Франківську можна у ЖК «Паркова алея», Comfort Parkмістечку « Соборне»ЖК Manhattan від будівельної компанії «Благо».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!