Первинна нерухомість: які квартири обирають франківці

 • На нерухомість в Івано-Франківську завжди є попит серед містян та приїжджих. А з приходом весни він відчутно зростає, особливо на первинному ринку, – зазначають експерти. Проаналізувавши кількість укладених угод за останній рік, аналітичний центр «Blago developer» склав рейтинг найбільш популярного житла за площею та кількістю кімнат.

  Незмінним лідером в Івано-Франківську є двокімнатні квартири площею до 70 кв.м. На них припадає 50-53% продажу. Покупці обирають затишні мікрорайони міста, де житлові комплекси мають власну інфраструктуру. Важливим чинником також є зручна транспортна розв‘язка. Тому свої впевнені позиції тримають житлові комплекси “Містечко Соборне”, “Паркова алея” та “Comfort Park”. У центральній частині міста на двокімнатні квартири також є значний попит. Фаворитом серед 2-кімнатних квартир є житловий район «Manhattan».
  Своєрідний ажіотаж за останніх півроку розгорнувся довкола нерухомості бізнес-класу, що будується у центрі міста. Житлові комплекси «Main House» та «Авторський» відкривають цілком нове бачення життя у центрі міста, чим і підігрівають цікавість інвесторів.
  Однокімнатні квартири – популярний сегмент, якому належить 35-38% продажу. Лідерами за попитом стали ЖК “Паркова алея” та смарт-квартири у сучасному районі «Manhattan».
  На третьому місці – квартири площею від 80 кв.м. Це трикімнатні квартири у ЖК «Паркова алея», «Соборне», «Comfort Park», класичних будинках у сучасному районі «Manhattan».
  15-17% продажу належить елітним апартаментам площею від 65 кв.м. Особливістю елітного житла є локація в елітних комплексах з повною інфраструктурою, вільне планування, неперевершений вид, найвища якість, а у пентхаусах – навіть можливість облаштування шести- та семикімнатних квартир. У комплексі елітних апартаментів «Parus» інвестори мають повну свободу у виборі планування та безліч дизайнерських рішень щодо організації простору у пентхаусах.
  Отже, статистика свідчить про широкий спектр запитів на первинному ринку, а вибір інвестора зазвичай залежить від життєвих обставин та пріоритетів. Тому франківські забудовники мають хороші перспективи для розвитку та можливість виходу на всеукраїнський ринок.

  Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК «Паркова алея», «Comfort Park», “Містечко Соборне”, «Manhattan», у комплексі елітних апартаментів і пентхаусів «Parus» від будівельної компанії “Blago developer”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!