Надійні забудовники Івано-Франківська

 • Івано-Франківськ – один із лідерів за масштабами будівництва. Зараз у місті функціонують 26 будівельних компаній. Аналітичний центр «Благо» виділив п‘ятірку лідерів та розповів про сучасні тенденції будівництва на Прикарпатті.

  Серед забудовників з найбільшою кількістю проектів перші позиції займають компанії: «Blago Developer», «Ярковиця», «M Group Development», «Вамбуд», «Галицький двір».

  Івано-франківські будівельні компанії стали одними з провідних трендсетерів своєї сфери. Свідченням цього є активне впровадження інноваційних технологій у вигляді продуманої організації простору всього житлового комплексу та розумного планування квартир за принципом Smart Home. Найкращим втіленням смарт-інновацій є житловий район Manhattan від компанії «Blago Developer».

  Крім цього, сучасне будівництво орієнтоване на впровадження енергоефективних та екологічних матеріалів, використання монолітно-каркасного типу, перевагами якого є довговічність, надійність, зручність у плануванні та переплануванні житла, широкі можливості для архітектурних та дизайнерських рішень, швидкі темпи будівництва.

  Сучасні житлові комплекси проектуються відповідно до потреб та максимального комфорту мешканців.

  – Питання екологічності та безпеки вирішується завдяки принципу «двір без автомобілів». Для цього зводяться підземні чи багаторівневі наземні паркінги, що усуває потребу заїзду транспорту у внутрішній двір.

  – Входи в будинок розміщені на рівні землі для зручного пересування велосипедів, дитячих візків тощо.

  – У кожному під’їзді є приміщення для спортивного інвентарю.

 • – Перший поверх будинків – це просторий дизайнерський хол із двома ліфтами.

  – У квартирах встановлюються великі панорамні вікна, що забезпечує багато світла, підвищує енергоефективність житлового приміщення та має кращий естетичний ефект.

  – На території житлових комплексів багато зелені, створюється унікальний дизайнерський ландшафт.

  – Для сімейного відпочинку передбачені спортивні та дитячі майданчики, прогулянкові зони, велоінфраструктура.
  – Розвинена внутрішня інфраструктура комплексів (супермаркети, СПА-центри, фітнес-клуби тощо).

  Одним з найкращих архітектурних проектів в Івано-Франківську визнано комплекс елітних апартаментів і пентхаусів Parus. Його перевагами є досконалість та найвища якість кожної деталі: відмінна енергоефективна система опалення (конденсаційні котли Wessex ModuMax (Великобританія), сучасна електрифікація з найновішими типами з’єднань. Ексклюзивність та престижність комплексу доповнюють алюмінієва фасадна система CW 50-HI від Reynaers (Бельгія) зі спеціальною передобробкою “SEASIDE A” та віконна система нового покоління MASTERLINE 8-HI від Reynaers Aluminium.

  Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК «Паркова алея», Comfort Parkмістечку «Соборне»житловому районі Manhattan, комплексі елітного житла Parus від будівельної компанії «Blago Developer».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!