ІФНТУНГ відзначив 50-ту річницю з дня заснування

У рамках відзначення 50-ліття від дня заснування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася 6-а Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017».

Привітати керівництво, викладачів та студентів вузу завітали голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, науковці із 14-ти країн світу та багатьох вузів України, випускники університету, пише прес-служба ОДА.

«Цьогоріч Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, випускником якого свого часу був і я, відзначає свій півстолітній ювілей. За цей час у науково-технічній сфері, в якій працюють фахівці вузу, відбулося багато відкриттів та винаходів, постало чимало важливих для держави завдань, від рішення яких сьогодні залежить наше майбутнє. Адже саме науковці університету розробляють нові підходи щодо використання енергоносіїв, – зазначив Олег Гончарук. – Переконаний, що науково-технічні напрацювання, які стануть підсумком конференції, знайдуть своє практичне використання у сучасних реаліях, слугуватимуть орієнтиром для здійснення вагомих для України завдань. Без перебільшення скажу, що від науковців нашого університету значною мірою залежить енергетична безпека держави».

У вітальних адресах гостей та учасників конференції зазначалося, що сьогодні Івано-Франківщина, та й Україна в цілому, є немислимі без університету, адже напрацювання фахівців вузу знані далеко за межами країни, мають практичне застосування, широко використовуються у різних галузях економіки.

Читайте також: 25 років тому ПНУ отримав статус університету

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!