ІФНТУНГ співпрацюватиме з канадським університетом SAIT

 • Івано-Франківський національний університет нафти і газу разом з ще двома українськими університетами уклали меморандум про співпрацю з канадською політехнікою – Технологічним інститутом Південної Альберти (SAIT).

  Вибір канадського університету SAIT – не випадковий. Адже це перший канадський державний технічний інститут, який пропонує понад 100 освітніх програм в галузі технологій, торгівлі та бізнесу, має членство у спільноті канадських політехнічних інститутів. Поза тим, це – університет-роботодавець, який дає роботу тисячам мешканцям регіону, а рівень працевлаштування його випускників сягає понад 90%, повідомляють у пресслужбі. Такі досягнення стали можливими завдяки університетській підготовці, орієнтованій на сучасні потреби і вимоги індустрій, зокрема університетської Школи енергетики.

  Усі учасники угоди про взаєморозуміння і співпрацю вивчатимуть  можливості для обміну інформацією, досвідом та знаннями у сфері технічної підготовки та освіти.

  Партнерство сприятиме розвитку програм академічної мобільності викладачів та студентів, розробці та реалізації програм технічного навчання, пов’язаних з нафтогазовою галуззю, професіями та, за необхідності, іншими дисциплінами, консультаціям щодо обладнання навчальних лабораторій, а також діяльності з розбудови інституційної спроможності, включно з підготовкою інструкторів та ініціативами зі сталого розвитку.

  Довідково

  SAIT одним з перших отримав мандат на перенавчання ветеранів Першої світової війни. Надалі інститут дуже чутливо реагував на потреби суспільства: організовував лікарню під час пандемії «іспанки», був базою підготовки для британських військових під час Другої світової війни. І в ХХІ столітті SAIT залишається університетом-інноватором, стираючи міждисциплінарні межі для зміцнення економіки і підготовки сучасних професіоналів. Поруч з технічними школами (енергетики, нафтогазової справи, будівництва, ІТ) успішно діють бізнес-школа, школа гостинності і туризму, школа охорони здоров’я і громадської безпеки, школа медіа та комунікацій.

  До теми: Золото, нафта та гірський кришталь: в ІФТУНГ відкрили оновлений геологічний музей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!