Івано-Франківська обласна рада прийняла бюджет на 2018 рік

22 грудня на сесії Івано-Франківської обласної ради директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич доповіла про бюджет на 2018 рік.

Бюджет у 2018 році складатиме 9,5 млрд грн. Мацькевич запевнила, що у ньому врахували ріст соціальних стандартів: підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення прожиткового рівня та ріст зарплати.

Крім цього, депутати затвердили кошти на інвестиційний розвиток територій (бюджет розвитку) – 42 млн грн. Зокрема, на утримання та ремонт доріг – 14 млн грн, на пільгове кредитування – 4 млн  грн, на розвиток місцевого самоврядування – 18,9 млн грн, на фінансування програми освітлення – 2 млн грн, на програму «Питна вода» – 2 млн грн, на програму «Духовне життя» – 4,1 млн грн.

Також Ірина Мацькевич акцентувала, що цьогоріч депутати збільшили програму для учасників АТО. Тепер вона буде фінансуватися в обсязі 11 млн грн.

Також очільниця акцентувала, що передбачено 8 млн грн на придбання шкільних автобусів.

А негативним у обласному бюджеті Мацькевич вважає те, що зменшився відсоток відрахувань до екологічного фонду. Отже, кошти у цьому фонді зменшаться.

«Дай, Бог, нашому ягняті вовка з’їсти», – підсумував голова обласної ради Олександр Сич.

Приймаючи бюджет Івано-Франківської обласної ради на 2018 рік, депутат облради, заступник мера Івано-Франківська Олександр Левицький, поцікавився скільки коштів передбачено на фінансування футбольного клубу «Прикарпаття». Мовляв, прочитавши бюджет, він не побачив передбачених коштів на клуб.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!