Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

 • Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську люди вийшли на мирну акцію протесту під стіни ОДА.

  Прикарпатці не погоджуються з результатами виборів народного депутата України на одномандатному виборчому окрузі № 87.

  «Ми хочемо сказати, що було порушено наші права та обов’язки. Я вважаю, що були викрадені бюлетені з ОВК. Так бути не має. Це дивна річ. Народ дуже обурений. У нашому селі переміг Вірастюк, тому й порушень не було», – каже Зоряна, жителька села Ворони.

  Прикарпатка Максимів Любов, голова однієї з виборчих дільниць, уже не перший рік обіймає цю посаду. За словами жінки, таких виборів вона ще ніколи не бачила.

  «Це все в голові не вкладається. Ми хочемо відстояти права наших українців. Адже у людей вкрали голоси. Ми в перший день бачили, що на 192 голоси випереджав Олександр Шевченко. А після цих результатів почалася незрозуміла ситуація», – обурюється жінка.

  Читайте продовження: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Нагадаємо, 28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

 • Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

  Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!