Міністр культури відвідав “Коляду на Майзлях”

Міністр культури України Євген Нищук у різдвяні свята відвідав Прикарпаття.  Високопосадовець вперше прибув на фестиваль «Коляда на Майзлях», що відбувається в Івано-Франківську. Євген Нищук був приємно вражений різдвяним дійством. 

«Ці світлі відчуття, які охопили мене протягом цього часу в храмі, серед рідних мені людей, вірю, дають можливість кожному поновити свій дух, вселити в нього відчуття непоборності, сили, яка відгорне всю скверну, що є навколо; яка допоможе розправити крила; яка подолає тугу; яка дасть можливість ще більше поважати одне одного, любити ближнього, допоможе боротися за свою віру, за свій народ і за свою державу», – сказав міністр.

Серед гостей свята був і міський голова Руслан Марцінків та працівники культури обласної та міської рад, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» у храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, відбувається вже увосьме. Традиційно, церемонії відкриття передувала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, у співслужінні отців Чину св. Василія Великого.

Одразу після Служби Божої відбулося урочисте відкриття  фестивалю. Митрополит Володимир благословив учасників, гостей та усіх присутніх.  Владика зазначив, що будь-яка колядка – це прослава Всевишнього, який, з великої любові до нас, став людиною.

«Це наше спільне духовне свято, тому ми щасливі, що дожили до сьогоднішнього дня, в якому можемо соборно славити Господа та шанувати одне одного гучною колядою», – вів мову Кир Володимир.

Фестиваль триватиме тиждень часу та завершиться традиційно гала-концертом. Цьогоріч в ньому прийме участь понад 40 колективів як українських, так і закордонних.

Нагадаємо, Культура є великим миротворцем, – міністр культури Євген Нищук.

1 6 7 8 9

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!