На Косівщині говорили про розвиток регіону і його майбутнє

Вчора, 5 грудня, на Косівщині відбулось засідання районної Ради регіонального розвитку за участю керівників РДА та ОТГ, а також сільських та міських голів регіону.

Засідання РРР розпочалося з привітання голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Збройних сил України, та міжнародного дня волонтера.

Керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, який взяв участь у заході, а також голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк спільно з головою ГО спілки учасників АТО у Косівському районі Іваном Крисяком нагородили учасників АТО та волонтерів району за бойову звитягу.

Мова йшла про розвиток косівської кераміки, як національно-культурної спадщини, про роботу в нових умовах децентралізації, про впровадження реформи у медичній галузі.

Згадали і про державну підтримку малих і середніх фермерських господарств, особистих селянських господарств у 2018 році та проблемні питання аграрного комплексу району. За словами присутніх, район має всі перспективи бути привабливим туристичним центром України завдяки своїй неповторності.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!