На Надвірнянщині обговорили підтримку осіб, які вийшли із в’язниці

Днями, спостережна комісія провела засідання за участі головного спеціаліста – уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату Надвірнянської райдержадміністрації Василя Букатюка.

Про це повідомляє прес-служба Надвірнянської РДА.

На цьому обговоренні, керівник Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Людмила Свердан, підняла питання щодо соціальної адаптації осіб, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, відновлення їхнього соціального статусу, як повноправного члена суспільства та повернення до загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві.

В ході засідання, зокрема, розглянули звернення громадянки Р., яка днями звільнилась умовно-достроково з місць позбавлення волі, щодо надання їй одноразової грошової виплати з місцевого бюджету. За результатами бесіди, прийняли рішення звернутись з листом до об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району, де власне й проживає громадянка, задля здійснення зазначеної виплати.

На завершення комісія визначила подальший напрямок роботи спостережної комісії при Надвірнянській державній адміністрації, щодо обміну інформацією між структурами, які входять до її складу, а саме: питання щодо організації трудового та побутового влаштування осіб звільнених з місць позбавлення чи обмеження волі, забезпечення їх правового захисту, госпіталізації до закладів охорони здоров’я та соціального супроводу.

Нагадаємо, вчора, 6 березня, на хабарі викрили ще одного прикарпатського високопосадовця

Фото – прес-служба Ндвірнянської РДА.

Фото – Джерело.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!