Медику з Прикарпаття присвоїли звання «Заслужений лікар України»

  • Нагороду отримав Сергій Ємельянчук, директор комунального некомерційного підприємства «Надвірнянська центральна районна лікарня», що на Прикарпатті.

    «Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди дня Соборності України» від 22 січня 2024 року №16/2024 за значні заслуги у зміцненні української державності, вагомий особистий внесок у важливих сферах суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку директору комунального некомерційного підприємства «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради Сергію Ємельянчуку присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», – повідомили в Івано-Франківській ОВА.

    Сергій Ємельянчук народився 1 лютого1976 р. Закінчив Тернопільську медичну академію в 2002 р., після того – інтернатуру з анестезіології на базі Надвірнянської ЦРЛ. Працював лікарем-анестезіологом відділу анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ. З 2012 року Сергій Ємельянчук є директором Надвірнянської центральної районної лікарні.

    До теми: Івано-Франківська дитяча лікарня отримала реанімобіль для новонароджених

  •  

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!