На змагання зі спортивної хотьби у Луцьку калуська спортсменка показала найкращий результат

• У неділю, першого липня,  у Луцьку відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби “Луцька десятка”. Івано-Франківську область представляли п’ять скороходів. Калуська спортсменка Ганна Шевчук показала найкращий результат серед прикарпатців.

Ганна на 10-кілометровій дистанції  серед жінок показала п’ятий результат (47:05), повідомляють “Вікна”.

Інші учасниця Юлія Сологуб в цій же дисципліні зайняла 9-те місце (54:00), а Ольга Грицак – фінішувала одинадцятою (56:19).

Спортсмен Степан Пасічний у змаганні серед чоловіків (10 км) зайняв шосте місце із результатом 47:37. Андрій Красновський у цьому ж забігу показав сьомий результат (48:28). Ганна Шевчук та Степан Пасічний отримали спеціальні нагороди від організаторів.

До слова: Калуські шахісти взяли участь в третьому етапі обласної прем’єр-ліги

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!