Не бійтеся, не кидайте трубку: Порошенко закликав Зеленського прилетіти на дебати

Чинний президент України Петро Порошенко звернувся до Володимира Зеленського, вкотре запросивши його на дебати.

Відео опублікували у соцмережах Порошенка.

Володимире Олександровичу, спілкування з мільйонами українців важливіше, ніж вихідні у Парижі. І не ховайтеся від виборців не втікайте від преси не бійтеся опонента не кидайте трубку. Повертайтеся, прилітайте і поговоріть нарешті з людьми.

Петро Порошенко зазначив, що чекатиме кандидата на посаду президента Володимира Зеленського завтра, 14 квітня, на НСК “Олімпійський”.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!