Негарно спихати роботу депутатів на атовців та волонтерів, – учасник АТО

  •  Сьогодні, 11 травня, відбувається засідання робочої групи з числа міської ради, обласної ради, обласної державної адміністрації, забудівників та представників асоціації АТО.
    Олексій Кайда повідомив, що міський голова запізнюється. Розпочав він з питань, що стосуються земельних ділянок. За словами Кайди, підготовлений проект рішення про внесення на розгляд сесії резервування земельних ділянок для учасників АТО в мікрорайоні «Опришівці».

    «Зрозуміло, що будуть проводитись інвентаризації і в інших мікрорайонах. Якщо знайдуться землі в інших мікрорайонах, то їх буде зарезервовано для учасників АТО», – наголосив заступник міського голови.

    Також він повідомив, що станом на 28.04 в черзі для отримання земельних ділянок знаходяться 838 учасників АТО, з них – 10 загиблих, 15 інвалідів. В черзі на квартири стоять 252 учасники АТО. Міська рада передала в постійне користування земельну ділянку управлінню капітального будівництва по вул. Софіївка, 39 під будівництво багатоквартирного будинку для учасників АТО. На ці роботи з міського бюджету виділено 5 млн. В будинку буде приблизно 90 квартир.
    Крім того, передано в постійне користування управлінню капітального будівництва по вул. Тролейбусній для будівництва житла соціального призначення для учасників АТО. Кайда зазначив, що Павліська, Березівська, Ямницька сільські ради готові передати землі для учасників АТО, проте за певну суму. Крихівецька і Вовчинецькі сільські ради також готові надати земельні ділянки, після затвердження генерального плану.
    Проте учасники АТО обурилися, що сільські ради хочуть фактично продати державну землю міській раді. Кайда спробував заспокоїти їх, мовляв, це ж не учасники АТО будуть плати гроші за це.

    Однак вони зазначили, що це марнотратство і міська рада не повинна платити гроші за ці землі.

    «Треба тих сільських голів у Бистриці скупати», – розізлився не на жарт учасник АТО.

    Тоді Василь Андріїв повідомив, що треба запросити на зустріч сільських голів, бо продавати землю вони не мають юридичного права та сформувати робочу групу з юристів.

    «Негарно спихати роботу депутатів на атовців і волонтерів. Ми повинні поїхати подивитися на земельні ділянки, написати 20 звернень, щоб їх зарезервували», – обурився Василь Андріїв.

    Проте Кайда відповів, що це неправда. Андрій Долик повідомив, що з тими всіма сільськими радами, які назвав Кайда учасники АТО працювали ще з минулого року.

    «Те, що вони хочуть видурити гроші, то їм за це треба дати по шапці», – відрубав Долик.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!