Одному з районів Калуша потрібна нова дорога

У Калуші відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики.

Під час нього депутат Ігор Хемич запропонував депутатам та представникам виконавчих структур, зокрема управлінь будівництва та розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства, звернути увагу на розвиток мікрорайону в районі вулиці Малицької.

За словами депутата, це єдиний напрямок, у якому місто реально розвивається і буде розвиватися в найближчих, як мінімум, п’ять років, інформують “Вікна”. 

При цьому розвиток забезпечують виключно підприємці, з міського бюджету жодних інфраструктурних проєктів на цій території не фінансують. Загалом увесь розвиток міста зводиться до капітальних ремонтів, нічого нового не створюють навіть там, де це реально потрібно, акцентував Ігор Хемич.

Так, у серпні 2018 року Калуська міська рада затвердила детальний план території обмеженої вулицями Малицької, Ринкова та Олени Пчілки площею приблизно 10 га. За планом тут передбачено будівництво нової дороги від проспекту Лесі Українки (між муніципальним ринком і “Сахарою”) через вул. Малицької і до вул. Біласа і Данилишина.

Цю дорогу з вул. Ринкова має сполучати ще одна нова дорога — позаду ринку. Ці дороги дозволили б розвантажити вул. Ринкову. Незважаючи на наявність детального плану та інтенсивну забудову території новими житловими будинками, ні минулого, ні цього року міська рада не планує приступати до будівництва дороги.

 

Як зазначив Ігор Хемич, у цьому мікрорайоні має бути збудовано ще сім житлових будинків, тому далі проблема відсутності нормальної дорожньої інфраструктури буде загострюватися. Депутат запропонував на цей рік передбачити кошти хоча б на проєктування будівництва нової дороги. Як ішлося на засіданні комісії, такий проєкт буде коштувати приблизно 200 тис. гривень.

Ще одна проблемна дорога цього масиву — від вул. Малицької через Біласа і Данилишина до гімназії. За словами Ігоря Хемича, тут заасфальтували середню ділянку дороги, а з обох боків — болото. Ропочати ремонт цієї дороги, яка створює чимало проблем людям, депутат пропонує вже цього року. 

Читайте також: Влада Калуша візьметься за каналізацію для приватного сектору

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!