Онкохвора Оксана Кваснишин: “Я хочу жити!”

Прикарпатська журналістка Оксана Кваснишин, яка бореться з раком, звернулася до всіх небайдужих з вдяністю та проханням про допомогу.

“Я кілька разів починала писати цей пост, але поки сил не вистачає, і хоч спухлі пальці спласли – не слухаються… і мене опановує страх. Мозок час від часу нагадує, що я безсила перед власною хворобою і я вже починаю вірити… поки раптом не згадаю скільки людей вірять у моє одужання і то дає мені крила та силу йти до одужання. Люди, ви – Янголи! Дякую вам, що ви поруч зі мною, незважаючи на відстань та різницю в часі… Мій шлях тернистий, але я його йду завдяки вам, вашим молитвам, підтримці та вірі”, – зізнається журналістка. 

Журналістка також показала фото до та після операції і розповіла, який шлях ще потрібно пройти. Наразі родині вдалося зібрати трохи більше необхідної суми. Нині у нас лишилося менше 1500 євро.

“Мені непросто просити гроші, коли в біді стільки діток, яким потрібна допомога. Соромно заявити на весь світ, що я хочу жити… А я справді ХОЧУ ЖИТИ! Люди, допоможіть мені не втратити мій шанс на одужання… Моє врятоване життя не буде прожито марно. Я вам обіцяю, що продовжуватиму творити добро для інших людей, які, як і я зараз, намагаються не опустити руки.

Люблю вас та прошу Господа оберігати вас та ваші родини від біди”, – ділиться Оксана.

Реквізити для допомоги: 
– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин.
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
– онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn

PayPal [email protected] – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)

А також переслати кошти можна через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!