“My pol”: у Франківську викликати поліцію тепер можна за допомогою додатку

Сьогодні, 1 серпня, в Івано-Франківську презентували додаток «My Pol».

Про порядок функціонування, переваги та можливості нововведення розповідає представник спільного проекту МВС, НПУ та ГО «Асоціації Неосфера» Дмитро Кібзун та очільник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

“Як часто ви контактуєте через телефон із іншими? Часто. Ми представляємо інструмент, який дозволить швидко і легко звертатись до поліції”, – розповідає Кібзун.

Додаток покликаний створити таку собі платформу довіри громадян до правоохоронців. Коли відкриємо додаток, і бачимо кнопку “SOS”, то це дозволить швидко зреагувати – диспетчер побачить де і що сталось з людиною і копи екстренно надаватимуть допомогу.

“Цей додаток може бути корисним для туристів, які можуть загубитися чи щось не зрозуміти”, – додає пан Дмитро.

Також він каже, що є функція трекінг, за допомогою якої додаток відслідковуватиме рух людини. Ще одна важлива функція – оповіщення громадян про те, що стається у місті.

Через додаток можна буде оцінити роботу поліцейських.

“My pol” можна завантажити хоч сьогодні. Для громадян України він безкоштовний У додатку є така собі інструкція, як правильно спілкуватися з правоохоронцями, новини та відзначені місця із лікарнями та відділками подіції.

“Набагато простіше натиснути просто кнопку, ніж дзвонити і говорити”, – додав Голубош.

Наразі комунікація у таких масштабах працює тільки в Україні. Представники проекту хочуть запровадити його запровадити в усьому світі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!