Прикарпаття потребує більше коштів на утримання закладів освіти і охорони здоров’я

Про це йшлося сьогодні, 15 серпня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Членів комісії просили збільшити обсяг дотації з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти і охорони здоров’я деяких міст та ОТГ. Зокрема:

Болехівському міському бюджету – на 500.0 тис. грн., Богородчанському районному бюджету – 700.0 тис.грн., Верховинському районному бюджету – на 600.0 тис. грн., Городенківському районному бюджету – на 900.0 тис. грн., Коломийському районному бюджету – на 500.0 тис. грн., Косівському районному бюджету – на 1000.0 тис. грн., Рогатинському районному бюджету – на 1100.0 тис. грн., Тлумацькому районному бюджету – на 1000.0 тис. грн., Білоберізьком сільському бюджету ОТГ – на 100.0 тис. грн., Тлумацькому міському бюджету ОТГ – на 800.0 тис. грн.,  Витвицькому сільському бюджету ОТГ – на 300.0 тис. грн.

Деякі депутати здивувалися тому, що ОТГ часто потребують допомоги і висловили свої сумніви у реформі децентралізації.

“Коли створювали ОТГ, то ми говорили про те, що вони будуть самостійні, зараз ми виділяємо їм кошти навіть за зарплати. Подивіться на цифри, на проект рішення і зробіть висновки, ми говорили про успішну реформу”, – зауважив депутат Василь Попович.

Нагадаємо, До Коломийської ОТГ увійдуть п’ять населених пунктів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!