Ректор ІФНТУНГ розповів, чому пішов на вибори і коли піде з посади

Сьогодні, 7 вересня, в в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу оголосили результати виборів ректора. 

На посаду керівника претендували Євстахій Крижанівський, Олександр Петровський та Дмитро Вольченко. Переміг у виборчих перегонах Євстахій Крижанівський (64,9 % голосів), який понад 20 років очолює університет.

Після привітань ректор повідомив, що університет перший отримав акредитацію та IV рівень.  “Ми перші сформували програму розвитку ІФНТУНГу та відкрили 21 спеціальність.  Наш університет має декілька векторів розвитку і ми працюємо достатньо успішно”,  – наголосив керівник.

Зараз університет хоче отримати статус дослідницького. Ректор вважає, що виш отримає цей статус.

“Я вагався йти чи не йти на вибори. Але якщо ми не отримали статус –  це незавершений етап.  Я ще маю фізичні сили працювати.  Коли піднімемо університет, то тоді відійду від справ.  Нехай молодші працюють”, –  підкреслив Євстахій Крижанівський.

За словами Євстахія Крижанівського, результатами виборів він задоволений, адже три четвертих виборців повірили в нього.  Конкуренти також отримали гідні оцінки. “На жаль, конкуренти не привітали мене з перемогою”, – зауважив Євстахій Крижанівський.

Ректор каже, що секрет успіху у тому, що використовує планово систему розвитку університету. Однак також зізнався, що готує собі заміну.

“Я з університетом близнюки. У 1967 році утворився університет і я пішов туди вчитися. Покидав його стіни тільки на 3 роки, коли вчився в університеті.  Я люблю наш університет і мені важко уявити себе без нього. Тільки праця та любов допомогли мені перемогти”, – розповів Євстахій Крижанівський.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!