Саакашвілі про відео з Аваковим: Від своїх слів не відмовляюся

Міхеїл Саакашвілі відреагував на оприлюднене міністром МВС Арсеном Аваковим відео конфлікту, який стався на Нацраді реформ 14 грудня.

53df710-photo-2015-12-16-16-17-21_628x420

«Жалкую, що довелося назвати Прем’єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда», – написав Саакашвілі в Facebook.

Також, голова Одеської області виклав свою версію відеозапису, яку, за його словами, йому передали з адміністрації президента.

«Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко видно як Прем’єр-міністр обзиває мене «гастролером» і «треплом», що добре чути в кінці відео, а його міністр запропонував забратися з «його країни». Я використав слово «злодії» відносно Прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв», – зазначив Саакашвілі.

Раніше президент України Петро Порошенко назвав неприпустимою ситуацію, яка відбувалася між головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі та міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у Національній раді реформ, а в АП відмовились публікувати відео сутички.

Нагадаємо, що Арсен Аваков посварився з головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі на раді Реформ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!