Скульптор з Долини долучився до Всеукраїнського симпозіуму в Зарваниці

У Марійському духовному центрі завершив роботу І Всеукраїнський симпозіум скульпторів “Навіки Богу”.

У Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, розпочав роботу І Всеукраїнський симпозіум скульпторів “Навіки Богу”, приурочений 125-річчю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Він є першим мистецьким заходом такого роду в області. У симпозіумі брали участь найвідоміші скульптори з різних куточків України, інформує прес-служба Тернопільської ОДА.

Читайте також: В Україні відбудеться проща приурочена коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

Долинський скульптор Богдан Фреїв також долучився до фестивалю, де створив композицію “Несу свій хрест”.

Формою проведення заходу є ландшафтна скульптура сакральної тематики, під час якого скульптори творитимуть композиції з історії української церкви, про видатні державні постаті, про духовних сподвижників розвитку української церкви та релігійні сюжети.

Скульптури залишаться на території Марійського духовного центру і будуть освячені 15-16 липня під час Всеукраїнської прощі предстоятелем УГКЦ блаженнішим Святославом Шевчуком.

Задум проведення симпозіуму визрів у голови ГО “Теребовлянський Меморіал ім. В.Стуса”, заслуженого художника України, викладача Теребовлянського вищого училища культури Миколи Шевчука ще два роки тому. Однак через певні проблеми з матеріально-технічним забезпеченням, створенням умов проживання зреалізувати проект вдалося лише зараз.

Фото  teren.in.ua

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!