Спортивний уїк-енд: кубкові баталії, звитяги “Франківська”

• Галицький кореспондент» пропонує спортивний огляд найцікавіших спортивних подій, які трапилися минулого уїк-енду, 16-18 січня.
    Футзал. Кубок України. Перемігши на виїзді «ЛТК-ІнБев-НПУ», івано-франківський «Ураган» виборов путівку до 1/4 фіналу. Найцікавіші події звітного поєдинку припали на заключні 20 хвилин. «Дракони» досить впевнено контролювали хід гри, перемагаючи опонентів з рахунком 3:2 (голами відзначилися Зварич та Горбатий). Під завісу матчу господарі намагалися зрівняти рахунок, втім, змінити цифри на табло команді Валерія Туркіна не вдалося. У підсумку, саме прикарпатці стали учасники «Фіналу восьми-2016».

Кубок України. 1/8 фіналу.
    “ЛТК-ІнБев-НПУ” (Луганськ / Житомир / Київ) – “Ураган” (Івано-Франківськ) – 2:3 (0:0)
    16 січня. м.Житомир. Спорткомплекс “Динамо”.
    Голи: Фаренюк (33, 36) – Зварич (22, 34), Горбатий (26).
    “Ураган”: Байдак – Кіндратів-к, Зварич, Пелех, Цілик – Лясковський, Баланик, Горбатий, Боргун – Рудавець.

Натомість один з лідер аматорського чемпіонату Івано-Франківської області “Віза Вторма” 17 січня дала бій гранду українського футзалу – львівській “Енергії”. Такий основний підсумок кубкового протистояння, яке відбувалося на майданчику Манежу КФВ. За п’ять хвилин до завершення гри рахунок на табло був рівний – 3:3. Втім, прикарпатці не зуміли втримати нічию і пропустили одразу три голи від більш досвідченіших суперників.
    «Віза Вторма» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) – 3:6 (1:2)
    17 січня, м. Івано-Франківськ. Манеж КФВ.

Баскетбол. Кубок Суперліги. «Говерла» виборола путівку до «Фіналу чотирьох». Незважаючи на виїзну поразку від львівської «Галичини» у другій грі 1/4 фіналу Кубка Суперліги з рахунком 75:81, «Говерла» вийшла до Фіналу чотирьох за сумою двох матчів (159:156). Форвард «ведмедів» Джейон Джеймс не просто став найкращим гравцем зустрічі в складі своєї команди, оформивши дабл-дабл (20 очок + 12 підбирань + 6 передач), а й забив важливі кидки наприкінці гри. Спершу за рахунку 78:70 на користь «Галичини» за хвилину до фінальної сирени американець холоднокровно реалізував два штрафні, потім підібрав м’яч після невдалої дальньої спроби Іллі Шемосюка й результативно завершив атаку своєї команди.

Галичина долає Говерлу, але не виходить до Фіналу чотирьох

Кубок України. 1/4 фіналу (матч-відповідь).
    «Галичина» — «Говерла» – 81:75 (20:20, 26:22, 11:20, 24:13)
    16 січня. м.Львів. Спорткомплекс “Галичина”.
    «Говерла»: Вільямс (19 + 6 передач), Кадигроб (15), Джеймс (20 + 12 підбирань + 6 передач + 6 + 3 перехвати), Юрченко (6), Люльдорай (7 + 5 підбирань) — старт; Калашніков, Кузьминець, Іванина, Гуменюк (8 + 7 підбирань).
    Перший матч – 75:84.

• Баскетбол. Жіноча ліга України. Баскетбольний клуб «Франківськ» здобув дві перемоги над командою «Сузір’я» з Рівного. Перший матч проходив 16 січня у столиці Прикарпаття і завершився дуже переконливою перемогою господарок – 76:47. У повторному поєдинку, який відбувся на майданчику «Сузір’я», перемога далася підопічним Юрія Процюка набагато складніше. Поступаючись у рахунку після першої половини (30:38), гравці «Франківська» набрали обертів у наступних двох чвертях і таки здобули звитягу із рахунком 69:66.

Жіноча ліга України. Другий етап.
    2 тур. «Франківськ» – «Сузір’я» – 76:47 (28:16, 13:3, 17:10, 18:18).
    3 тур. «Сузір’я» – «Франківськ» – 66 : 69 (20:18, 18:12, 13:21, 15:18).

Нагадаємо, франківська «Говерла» успішно стартувала в Кубку Суперліги, перемігши в першому чвертьфінальному матчі «Політехніку-Галичину» з рахунком 84:75.