Студентка з Коломиї перемогла у Міжнародному конкурсі малюнку

Студентка Коломийського педколеджу перемогла у Міжнародному конкурсі малюнку «Здай кров заради життя». З більш як 10-ти тисяч учасників робота Марії Ласійчук здобула третє місце.

18-річна Марійка Ласійчук – студентка 4-го курсу відділення образотворчого мистецтва Коломийського педколеджу, мешканка Нижнього Вербіжа, інформує НТК. Сама студентка зізнається, що на таке високе місце не очікувала, адже роботи конкурсантів теж були цікавими та й кількість учасників вражала – їх було понад 10 тисяч.

Церемонія урочистого нагородження переможців і призерів конкурсу відбулася в Посольстві Литовської Республіки в Україні, за участю організаторів та почесних гостей. Марійка отримала безліч вражень, оскільки у столиці вперше. За один день встигла й нагороду отримати та ще й Київ подивитися.

Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків “Здай кров заради життя” відбувається вдруге. Він проводиться серед учнів та студентів України і Литовської Республіки. Мистецтво – це найкращий засіб дипломатії, що може передати традиції, погляди та вірування від одного народу до іншого. Тим паче, українська і литовська культури мають багато спільного.

Читайте також: калушанка у Берліні перемогла у міжнародній науковій конференції.

konkurs-gala-18-05

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!