Тарас Олійник

Якось 35-річний іванофранківець Тарас Олійник посперечався з колегою на ящик дорогого шампанського, що за два місяці зможе схуднути і нарешті позбутися жартівливого прізвиська Жерар Депардьє. Тарас Олійник любив часто, багато і калорійно поїсти, особливо ввечері, та був справжнім товстуном – важив 104 кг. У своїх 27 років чоловік виглядав на кілька десятків старшим.

Йому таки вдалося виграти суперечку, хоча про призовий алкоголь іванофранківець навіть не згадує. Тепер Тарас Олійник не просто дотримується здорового способу життя, але й розробив власний метод схуднення, який друзі йому радять комерціалізувати. Всього за два місяці чоловікові вдалося скинути аж 36 кг, причому без найменшої шкоди для організму.

«Основні рекомендації, на яких базується моя методика, – ділиться іванофранківець, – це прості істини, відомі кожному, однак у які чомусь мало хто вірить. Найперше – це за півгодини до і після прийому їжі необхідно випити склянку води. Також важливо надзвичайно повільно пережовувати їжу. А складаючи власний раціон, раджу дотримуватися золотого правила: сніданок з’їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогові».

до

Тарас Олійник переконує – щойно він взявся дотримуватися цієї методики, організм почав «підказувати», що добре, а від чого варто утриматися. Тобто організм сам відмовився від шкідливих продуктів. «Я зненацька полюбив гречку і рис, – розповідає чоловік. – Картопля-фрі, чіпси, мучні вироби, цукор враз стали огидними».

Крім того, як тільки чоловік схуднув, він одразу зайнявся моржуванням. І відразу ж забув про застуди, на які постійно хворів. Тарас Олійник каже, що в моржуванні найголовніше – систематичність. «Якщо вже почав займатися цією справою, то в жодному разі не можна її кидати, – інструктує іванофранківець. – Інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Тому до рішення про моржування потрібно підходити вкрай виважено». Чоловік застерігає, що пірнати у крижану воду можна не більше, ніж на хвилину – аби уникнути холодової алергії. За словами Тараса Олійника, ефект від правильного моржування неймовірний, адже під час цього процесу в організмі виділяється величезна кількість ендорфінів – гормонів щастя.

після

Цікаво, що Тарас Олійник узагалі не користується громадських транспортом – повсюди дістається лише на своїх двох. Щодня проходить близько 15-18 км. І ще: цей невгамовний та енергійний чоловік також встигає співати в церковному хорі. Можливо, саме там він черпає своє невпинне натхнення і наснагу до життя?..

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!