Торгова марка «Квочка» Олега Бахматюка підтримала фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю “Казкові мрії”

Торгова марка «Квочка» одного з найбільших в світі виробників яєць і яєчних продуктів агрохолдингу “Авангард” бізнесмена Олега Бахматюка, надала благодійну підтримку щорічному всеукраїнському конкурсу-фестивалю таланту та краси для дітей з інвалідністю “Казкові мрії”.

 Фестиваль відбудеться 3 червня о 13:00 у парку “Позняки” (м. Київ, вулиця Михайла Драгоманова). Організаторами події виступили Благодійна організація “Міжнародний Благодійний Фонд “Справедливість” та Благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила”.

 “Наша мета – підтримка та розвиток творчих здібностей дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню”, – розповідає одна із засновниць Фонду, Наталія Мірошниченко.

Організатори очікують, що в цьому п’ятому ювілейному фестивалі візьмуть участь більше тисячі дітей та молоді, що може стати рекордом України.

 “Ми розуміємо наскільки важливою для дітей із інвалідністю є їх соціалізація, – ділиться  одна із засновниць Фонду Олена Бондарчук-Ладная, – Ми прагнемо допомогти дітям знайти друзів, коло спілкування, а разом із тим – привернути увагу громадськості до проблем та потреб таких дітей”.

 В програмі Фестивалю: шоу талантів, виставки творчих робіт, гала-концерт, творчі майстер-класи та інтерактиви. Також відбудеться дефіле дітей з синдромом Дауна  у вбраннях від відомих українських дизайнерів – Ольги Бублікової, бренду TAGO, Наталії Панченко.

 “Як соціально-відповідальна компанія і виробник яєць як продуктів харчування для сімей, ми радо підтримали  фестиваль-конкурс, – прокоментувала Маріанна Коніна, керівник напрямку комунікацій агрохолдингу  “Авангард”. – Ми віримо, що спільними зусиллями зробимо для дітей справжнє свято і допоможемо їм не тільки виявити свої таланти, а й знайти нових друзів”.

 Ведучі фестивалю – Тала Калатай, відома українська телеведуча, акторка театру та кіно, педагог та Мішель Сайкалі, відомий український шоумен.

“Нам дуже потрібна така подія. Завдяки Фестивалю ми розкриваємо свій потенціал і показуємо іншим людям, що також можемо багато чого робити – співати, танцювати, малювати. Номерів однакових нема!” – ділиться враженнями минулорічний учасник фестивалю Ростислав Громов.

Виступи учасників оцінюватиме журі з України, в складі якого провідні діячі культури і мистецтв, зірки шоу-бізнесу, актори.

Партнери фестивалю: The CocaCola CompanyKiwi RENT, Компанія “Зернарі”,  ТОВ “Промислово-торгова компанія Шабо”, Житомирський маслозавод – компанія “Рудь”, ЕКО-ферма “Молоко від фермера”, Компанія Fornetti, Журнал “Cosmo Lady”, український бренд одягу TAGO, одяг для дівчаток mimiSO.

Переглянути фото- та відеозвіт наших попередніх заходів конкурсу-фестивалю “Казкові мрії” можна на сторінці “Міжнародного благодійного фонду “Справедливість” у Facebook та YouTube.

Інформаційна довідка:

Фонд “Справедливість

Благодійний фонд Волонтерське об’єднання “Крила”

Агрохолдинг “Авангард”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!