ТСО отримали дозвіл на будівництво на озері від Львівського апеляційного суду

Сьогодні, 5 квітня, Львівський апеляційний адмінсуд розглянув апеляційну скаргу Івано-Франківської автомобільої школи Товариства сприяння оборони України (колишнє ДТСААФ) на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Відео з суду опублікував Andrij Kuz.

Нагадаємо, «Товариство сприяння обороні України» є замовниками скандальної забудови на Мазепи, 144. Івано-Франківський адмінсуд відмовив ТСО у задоволенні позову, тож вони звернулися до Львівського апеляційного адмінсуду.

Львівський апеляційний суд вирішив задовільнити апеляцію частково. Суд скасував постанову Івано-Франківського адмінсуду, визнав протиправною відмову Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради щодо надання ТСО містобудівних умов та обмежень.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради зобов’язують надати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки площею 1,2627 га, розташованої по вул.Гетьмана Мазепи, 144 в м.Івано-Франківську для будівництва багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщенням спортивно-громадського призначення, перша і друга черга та трансформаторну підстанцію з блокованими гаражами.

Решту вимог суд не задовольнив.

Нагадаємо, Львівський апеляційний суд став на бік франківців, які борються проти забудови

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!