В Івано-Франківську депутати обурились низькими зарплатами в гірських районах

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради, одночасно з яким провели і “День депутата”.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич розповів, що на наступну сесію, яка відбудеться 17 травня, буде винесено близько 40 питань. Їх мало бути більше, але з подання ОДА частину питань було відкладено.

Депутат облради Манолій Піцуряк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, розповів, що люди, які проживають у гірських населених пунктах, насправді не отримують доплат, обіцяних їм законом.

“На сьогодні існує “зрівнялівка” в оплаті праці. Не забезпечено державні гарантії в оплаті праці осіб, які працюють у гірських районах. Це суперечить статті 100 КЗпП України в частині встановлення підвищеної оплати праці на роботах з особливими природними географічними і геологічними умовами. Для забезпечення необхідного розміру зарплати не можуть враховуватися суми підвищення посадових окладів працівників, які працюють у гірських районах”, – сказав Манолій Піцуряк.

З цього приводу створили звернення обласної ради до Верховної Ради України. Президія проголосувала “за” це рішення, тож його винесуть на наступну сесію 17 травня.

Нагадаємо, Школи і садочки Прикарпаття додатково отримають 31 мільйон гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!