У Франківську мер провів “Чорну п’ятницю” на БАМі

Сьогодні, 13 липня,  міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів “Чорну п’ятницю” у мікрорайоні “БАМ”.

Про це мер повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Сьогоднішній ранок провів у компанії депутатів та керівників структурних підрозділів на вулицях мікрорайону “БАМ”, “Військового містечка” та міського парку. Перевіряли не тільки санітарний стан міста, але й підготовку закладів освіти до нового навчального року”, – пише Руслан Марцінків.

Цього разу для інспекції обрали вулиці Довженка, Чорновола, Дорошенка, Сухомлинського та Мазепи.

“Є місця, де потрібно посилити роботи з косіння трави, активніше прибирати чи відновити покриття після проведених розкопок. Також є ряд масштабніших доручень: впорядкувати двір на вул. Довженка, 3а, активізувати роботи із ремонту міжбудинкового проїзду на вул. Довженка, 1, 1а. Також звернули увагу на необхідності заміни електромереж в будинку 9а на вул. Довженка, та вирішили провести заміну дренажної системи на вул. Сухомлинського, 2а, корп.2. За цією адресою зроблено вже чимало: замінили труби та зробили водовідвід, проте проблему підтоплень підвальних приміщень ще до кінця не вирішили, саме тому потрібна заміна дренажної системи”, – додав міський голова.


Щодо  закладів освіти Руслан Марцінків вирішив провести роботи з влаштування вуличного освітлення між ЗОШ №9 і ДНЗ №23 «Дударик» та на подвір’ї ЗОШ №28.

“Загалом роботи ведуться, але попереду ще багато завдань для того, щоб мікрорайон став привабливішим та комфортним”, – зауважив Марцінків.

До теми: Нещодавно Марцінків перевірив середмістя та район вулиці Тичини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!