У Коломиї провели “День пенсійного фонду”

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України провело «День Пенсійного фонду» у відокремленому структурному підрозділі політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».Захід відбувся на запрошення педагогічного колективу з метою ознайомлення викладачів з основними засадами пенсійної реформи та роботою щодо впровадження нових технологій і сервісу обслуговування громадян.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Пенсійного фонду є оперативне обслуговування громадян, надання якісних соціальних та інформаційних послуг, незалежно від місця проживання. На території Коломийського району уже створено чотири територіальні громади. В одній із них (Печиніжинській ОТГ) з 2016 року працівники відділу здійснюють прийом громадян.

У 2016 році на прийомі побували 212 чоловік, а впродовж січня-травня поточного року – 67. Ще у трьох новостворених громадах обговорюється питання щодо організації такої ж роботи. Про це повідомила начальник відділу обслуговування громадян Коломийського об’єднаного управління ПФУ Олена Пушкар.

Про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та зручність його використання розповіла присутнім начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем та захисту інформації Мирослава Ріпецька. Вона акцентувала увагу на перевагах для користувачів веб-ресурсу, які можуть без черг і зайвих витрат часу скористатись наступними електронними послугами:

  • отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;
  • здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих).

Повідомлялося, що працівники відділу проводять активну роботу із залучення населення до користуванням веб-порталом фонду. Зокрема, з початку року залучено 534 користувачі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!