У Росії пантера накинулась на українця – чоловік загинув

У Підмосков’ї в одному з домашніх звіринців пантера на смерть загризла українця, який нібито доглядав там за тваринами.

Відомо, що зоопарк належить бізнесменові Сергію Княгиничеву, який займається авіаперевезеннями, повідомляє “Обозреватель”.

Що стосується загиблого чоловіка, то, судячи з уривчастих даних про трагедію, пантера влаштувала за ним справжнє полювання. Вона дочекалася, поки він увійде в клітку для годівлі, накинулась на нього, після чого вирвалася на свободу і втекла. Деякий час після того її вдалося зловити.

У прес-службі Головного управління Міністерства внутрішніх справ по Московській області повідомили, що летальний інцидент стався у селі Оновлений Труд Істрінського району, що в Підмосков’ї.

Разом із тим, власник тварини Княгиничев розповів свою версію події. За його словами, хижака звуть Мілан, і він не має наміру присипляти пантеру в зв’язку зі тим, що трапилося, оскільки вважає, що загиблий сам винен у своїй смерті.

Крім Мілана, у Княгиничева є ще близько 10 тварин сімейства котячих (на всіх є дозвіл). За всіма, каже бізнесмен, доглядає він сам і його родичі, тому ніякі доглядачі у нього не працюють. Загиблий, як стверджує Княгиничев, взагалі був у гостях і не повинен був заходити у вольєр. Він приїхав до брата по гостьовій візі з України. Зараз його перевіряють на наявність алкоголю у крові. Чому загиблий був одягнений в спецодяг, бізнесмен не пояснив.

Читайте також: 37-річний франківець вистрибнув з 9-го поверху

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!