В Івано-Франківську назвали переможців виставки-конкурс «Технічний дизайн»

     Нещодавно в Івано-Франківську серед учнівської молоді відбулася виставка-конкурс «Технічний дизайн». Ініціював такий конкурс Департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, а координацію з проведення заходу здійснював Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

На виставці представлено 160 робіт у номінаціях: дизайн побутових виробів; технічний дизайн транспортної техніки, графічний дизайн, дизайн середовища (меблів, інтер’єру, архітектурний дизайн, ландшафтний дизайн), дизайн одягу (за народними мотивами, сучасного, лялькового, аксесуари), дизайн дитячої механічної іграшки.

У конкурсі взяли участь  учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів з Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Снятинського, районів, міст Коломиї, Болехова, Калуша, Яремче та Вищого професійного училища № 21 м. Івано-Франківська.

Призерами у номінації Дизайн одягу (за народними мотивами, сучасного, лялькового, аксесуари)

 П е р ш е  місце: Матейко Петро Васильович, вихованець гуртка «Технічного дизайну» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради, за роботу «Прикраси» (керівник Тхорик І.М.), Кучма Тетяна Володимирівна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Галицького центру дитячої та юнацької творчості Галицької районної ради, за роботу «Молодіжна сукня» (керівник Белінська О.А.), Титиш Надія Андріївна, вихованка гуртка «Крій та шиття» Болехівського будинку дитячої та юнацької творчості Болехівської міської ради, за роботу «Сукня» (керівник Лохман Г.М.), Відоцька Мирослава Мирославівна, Луців Анастасія Володимирівна, вихованці гуртка конструювання та моделювання одягу Рогатинської школи естетичного виховання Рогатинської районної ради, за роботу «Опільський святочний костюм» (керівник Бабій Л.Б.). Д р у г е  місце: Питиляк Христина, вихованка гуртка «Моделювання і конструювання одягу» Яблунівського центру дитячої творчості Косівської районної ради, за роботу «Святкова сукня» (керівник Галяк С.В.), Романків Юлія Михайлівна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Галицького центру дитячої та юнацької творчості Галицької районної ради, за роботу «Костюм молодіжний» (керівник Белінська О.А.), гурток технічного дизайну Снятинської станції юних техніків Снятинської районної ради, за роботу «Ляльки-покутянки» (керівник Камад Г.М.),          Шпинта Віталій, вихованець гуртка «Історична реконструкція» Надвірнянської станції юних техніків Надвірнянської районної ради, за роботу «Браслет в техніці кольчужного плетення». Т р е т є  місце: Ганзійчук Марія, вихованка гуртка «Моделювання і конструювання одягу» Яблунівського центру дитячої творчості Косівської районної ради, за роботу «Українські костюми «Колорит вишиванок» (керівник Боячук Є.М.), Пукіш Софія Ігорівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Калуського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Калуської міської ради, за роботу «Сорочка «Соняхи» (керівник Савчин М.В.), Куцала Ірина Михайлівна, вихованка гуртка оригамі Долинської станції юних техніків Долинської районної ради, за роботу «Плаття» (керівник Шкірляк Н.В.).

Призерами у номінації Дизайн дитячої механічної іграшки стали 

 П е р ш е  місце: Гурток технічного дизайну Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-франківської обласної ради, за серію робіт «Дитячі іграшки» (керівник Кривень С.І.). Д р у г е  місце: Костецький Денис Олегович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Долинської станції юних техніків Долинської районної ради, за роботу «Автомобіль» (керівник Катрій І.С.). Т р е т є  місце: Фундюр Павло Андрійович, вихованець гуртка «Технічного дизайну» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради, за роботу «Головоломка» (керівник Тхорик І.М.).

Призерами у номінації Дизайн побутових виробів стали  

П е р ш е  місце: Михайлюк Юлія Володимирівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Коломийського навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради, за роботу «Ліхтарик» (керівник  Олексюк Л.О.). Д р у г е  місце: Кофлюк Михайло Васильович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Коломийського навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді Коломийської міської ради, за роботу «Телевізор з тумбою» (керівник Олексюк Л.О.).  Т р е т є місце: Січкар Володимир Сергійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Снятинської станції юних техніків Снятинської районної ради, за роботу «Годинник дизайнерський для улюбленого вчителя» (керівник Січкар С.В.)

Призери у номінації Технічний дизайн транспортної техніки 

 П е р ш е  місце: Легоняк Максим, вихованець гуртка «Авіамоделювання» Надвірнянської станції юних техніків Надвірнянської районної ради, за роботу «Схематична модель планера «Орел». Д р у г е  місце: Кавасюк Станіслав, Ілітич Любомир, вихованець Верховинського центру дитячої та юнацької творчості Верховинської районної ради, за роботу «Автомобіль пам’яті Р. Кумлика» (керівник Ілітич Р.М.) 

Призери у номінації Графічний дизайн  

 П е р ш е  місце:  Абрамюк Олександр Євгенович, учень ІІ курсу Вищого професійного училища № 21 м. Івано-Франківська, за роботу «Логотип» (керівник Долик О.Ю.). Д р у г е  місце: Гурток технічного дизайну Снятинської станції юних техніків Сн6ятинської районної ради, за роботу «Логотип Снятинського інтелектуального клубу «КОРТ» (керівник Микитюк В.Ю.). Т р е т є  місце: Стасюк Вікторія Богданівна, вихованка гуртка дизайну Долинської станції юних техніків Долинської районної ради, за роботу «Логотип «Технічний дизайн» (керівник Дмитрів І.М.)

Призери у номінації Дизайн середовища (дизайн меблів, інтер’єру, архітектурний дизайн, ландшафтний дизайн)   

П е р ш е  місце: Фуфалько Анна Михайлівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Богородчанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Богородчанської районної ради, за роботу «Подвір’я у сільській місцевості» (керівник Панько І.В.), Гутник Вікторія Романівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Богородчанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Богородчанської районної ради, за роботу «Житловий будинок» (керівник Панько І.В.), гурток столярів Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-франківської обласної ради, за роботу «Розкладні стільці» (керівник Федорів В.М.), Неспляк Назар Олегович, вихованець гуртка «Технічного дизайну» Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради, за роботу «Інтер’єр» (керівник Тхорик І.М.). Д р у г е  місце: Сеньків Ірина Вікторівна, вихованка гуртка моделювання іграшок-сувенірів Долинської станції юних техніків Долинської районної ради, за роботу «Макет Будинку» (керівник Вінтоняк Х.Я.). Герман Вікторія Олександрівна, вихованка гуртка геометричного моделювання Долинської станції юних техніків Долинської районної ради, за роботу «Дитячі меблі «Хатинка» (керівник Пірко Г.М.). Данилюк Василина Юріївна, Рибчинський Володимир Сергійович, вихованці гуртка «Технічний дизайн» Солотвинського будинку дитячої та юнацької творчості Богородчанської районної ради, за роботу «Рідна хата» (керівник Логучек Е.Е.). Т р е т є  місце: Дзендзя Андрій Андрійович, вихованець гуртка конструювання транспортної техніки Снятинської станції юних техніків Снятинської районної ради, за роботу «Модель пересувної підвісної перегородки для перепланування квартири» (керівник Захаркевич І.О.).   Дмитроняк Іванна Іванівна, Рубаняк Іванна Богданівна, учні Гринявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради, за роботу «Казковий куточок» (керівник Рубаняк Н.Я.). Бойко Діана Миколаївна, вихованка гуртка «Технічна майстерня» Калуського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Калуської міської ради, за роботу «Калуська ратуша» (керівник Пукіш Г.М.). Базамицька Андріана Ростиславівна, вихованка гуртка технічного дизайну Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради, за роботу «Цікавий інтер’єр» (керівник Скорохода І.М.).

IMG_9640

IMG_9660 IMG_9657 IMG_9655 IMG_9653 IMG_9652 IMG_9649

IMG_9648

IMG_9637

IMG_9647 IMG_9644 IMG_9643 IMG_9665 IMG_9663 IMG_9661