В Івано-Франківську з колядками виступили понад 50 дітей-гуртківців

24 січня в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. І. Франка відбувся музично-літературний вечір «Нова радість стала» у виконанні вихованців відділу «Школа мистецтв» Міського центру дитячої та юнацької творчості.

Понад 50 гуртківців виконували колядки, щедрівки й новорічні пісні на фортепіано, віолончелі, сопілці та гітарі. Своїми талантами вони створили неймовірний дух Різдва у читальному залі бібліотеки.

Насамкінець дійства вихованці вокальних гуртків довершили атмосферу свята колядками, в які вклали не лише свій хороший настрій, а й різдвяну радість.

Керівники гуртків, учні яких брали участь у святі, – Лідія Новосьолова, Марта Трощук, Ольга Сенюк, Галина Федунишин, Христина Шиптур, Олег Коротков та  Марія Козлова упродовж довгого часу готували дітей – спільно вивчали колядки у незвичному аранжуванні, вчили одночасно співати партії на декілька голосів. Наступного заходу з нетерпінням чекатимуть і маленькі виконавці, і слухачі.

Як писав “Галицький кореспондент”, кілька днів тому на Вічевому майдані міста відбулося святкове дійство за участю народних колективів з усього Прикарпаття, які співали різноманітні колядки та щедрівки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!