На Прикарпатті трапилось 7 ДТП за участю неповнолітніх водіїв

 • Від початку року на Прикарпатті трапилось 7 дорожньо-транспортних пригод, у яких за кермом були неповнолітні.

  З них 5 аварій, коли підлітки кермували автомобілем, та 2 – мотоциклом. Часто діти сідають за кермо транспортних засобів за мовчазної згоди своїх батьків, повідомляють поліцейські.

  Правоохоронці нагадують, право керувати транспортними засобами (автомобілями, квадроциклами) можна отримати після досягнення повноліття, тобто з 18 років.

  Керувати мотоциклом, мопедом чи скутером можна лише з 16-річного віку і тільки після отримання посвідчення водія відповідної категорії.

  Аби отримати посвідчення водія, необхідно пройти курси в автошколі, а після цього – успішно скласти іспит.

  Окрім цього, мотоцикл чи мопед повинен обов’язково бути зареєстрованим та мати номерний знак.

  За невиконання вищезазначених вимог (наявність посвідчення водія з відповідною категорією, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та державні номерні знаки) встановлено адміністративну відповідальність.

 • Неприпустимо, коли неповнолітні сідають за кермо автомобілів. Часто батьки, не те, що забороняють, а ще й спонукають дітей до такого порушення. Наприклад: дають машину аби поїхали в магазин, на мийку.

  Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх! Перш ніж купувати дітям двоколісні транспортні засоби чи дозволяти їм сідати за кермо автомобілів, добре думайте про наслідки!

  До теми: У Франківську будуть прискіпливіше обирати водіїв на комунальний транспорт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!