В Івано-Франківську запрошують на відкриття нового храму

Сьомого жовтня в Івано-Франківську відбудеться архієрейське освячення церкви Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка, що по вул. Ленкавського, повідомляє Igor Pelekhatyy.

Чоловік із захоплення розповідає про храм:

Дана будівля – це неповторний витвір сучасної української сакральної архітектури, який поєднав у собі елементи гуцульсько-бойківського храмобудівництва із сучасними урбаністичними технологіями. Оригінальний проект створили архітектори і конструктори Львівської Політехніки на чолі з професором Олегом Боднаром. Безпосереднім втілювачем їх сміливого творчого задуму, впродовж півтора десятка літ, був і залишається сміливий і наполегливий душпастир о. Ігор Пелехатий”, – йдеться у дописі.

Церква є також своєрідним пам’ятником нескореній Греко-Католицькій Церкві, оскільки присвячений трьом героям віри:

“Це апостол Прикарпаття, Блаженний Священномученик Григорій Хомишин, Єпископ Станиславівський, який понад сорок років, з 1904-го по 1945-й, ревно трудився на духовній ниві краю, а також два його учні, Єпископи Переслідуваної Греко-Католицької Церкви, Блаженні Священномученики Симеон Лукач та Іван Слезюк”, – пише Igor Pelekhatyy.

Урочисті заходи розпочнуться в 11 годині.

Нагадаємо, На Прикарпатті спорудять капличку на честь загиблого учасника АТО

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!