Фото як неакварельні картини: у Франківську відкрилася виставка Тані Павлик (ФОТО)

«У фотографії я шукаю не тільки мить, а й метафору, образ, символ», – зазначила відома художниця і фотомисткиня Таня Павлик сьогодні, 9 червня, на відкритті персональної фотовиставки «Крісло для янгола».

Виставка відкрилася в івано-франківській  книгарні «Є», а долучилися до організації заходу Івано-Франківський осередок Національної спілки фотохудожників України й народний клуб «Колумб».

Нагадаємо:

Таня Павлик народилася, живе і працює в Івано-Франківську, фах здобула в Українському поліграфічному інституті імені Івана Федорова (1990 р.).

Член Національної спілки художників України (1999 р.), член Національної спілки фотохудожників України (2005 р.), перший лауреат Національної молодіжної премії імені Михайла Дерегуса (1998 р.), лауреат обласної мистецької премії імені Ярослава Лукавецького у галузі «Образотворче мистецтво» (2014 р.).
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури України (2014 р.), відзначена Державною стипендією для видатних діячів культури і мистецтва (2015-2017 р.р.).

 

 

Напередодні відкриття виставок “Криниця для спраглих” та “Крісло для ангела” в Івано-Франківську Таня Павлик розкрила таємниці своєї надтонкої натури в розмові з “Галицьким кореспондентом”, зазнавшись, що внутрішньо відчуває себе Мавкою.  

 

Нагадаємо, що відома художниця, фотографиня, фотомодель Тетяна Павлик нещодавно відкрила в Франківську ретроспективну виставку акварелей «Криниця для спраглих» (4 червня).

Виставки “Криниця для спраглих” та “Крісло для ангела” приурочені до творчого ювілею мисткині.  

Читайте також:

Ікономислячий (інтерв’ю з Парфьоном)

Там, де “душє на місци…” (Василь Андрушко)

Наталя Сумська: «Безмежно вдячна за любов іванофранківців»

Тетяна ПАВЛИК: «Люблю літати…»

Юрій ПІТЧУК: «У творчості намагаюсь поєднувати красиве з огидним»

Повітряна куля Галини Петросаняк

Ольга СЛОНЬОВСЬКА: «Якщо перекладач ‒ злодій, бо не може точно перекласти, то письменник – брехун»

Павел АЛЬТГАМЕР: „Дозвольте собі бути, як діти“
Ірма ВІТОВСЬКА: “Гра в житті – це найстрашніше. Будьте такими, як ви є”
Франківський Кант


9.06.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!