Як Баба Доцька з Коломиї знімала пародію на пісню Maruv

Нещодавно кліп коломиянки Баби Доцьки підірвав Інтернет. Вона переспівала Maruv та зняла відео на скандальну пісню “Siren song”. В основу тексту пісні від Баби Доцьки лягли сороміцькі коломийки. За тиждень кліп переглянули понад 430 тисяч людей.

Марина Максимів (Баба Доцька) розповідає, що ідея відзняти таке відео зародилася колективно. Мовляв, все почалося з жарту і згодом переросло в кліп. Зйомки тривали весь день, але зіпсованих дублів було небагато.

“На момент написання сценарію неможливо було продумати всі деталі, але кістяк команди – це хороші друзі, тому працювалось дуже легко”, – продовжує Марина.

Партнер у кліпі Баби Доцьки мешканець Івано-Франківська Ярослав Кубаєвич. З ним Марина Максимів познайомилася, коли вже їхала на зйомки. Артистка зізнається, що він  приїхав з дружиною, тому вона переживала, як та на це відреагує. Однак виявилось, що вона навпаки допомагала під час зйомок та підказувала що робити.

“Це був аврал і експромт. Ми все шукали терміново: головного героя, локацію, відеооператора, фотографа. Але це все ми знайшли за один день завдяки справжнім друзям”, – зізнається продюсерка Уляна Матієга.

А режисерка Ольга Баранецька додає, що від роботи всі отримали неймовірне задоволення.

Нагадаємо, що  Maruv здобула перемогу в національному відборі на Євробачення.  Однак Суспільне мовлення виставило їй деякі вимоги, серед яких – заборона гастролей у Росії. Після довгих перемовин співачка відмовилася представляти Україну на Євробаченні.

Зрештою Україна не братиме участь у пісенному конкурсі “Євробачення-2019”. 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!