Відомий список усіх учасників і пісень «Євробачення-2024»

 • У травні у шведському Мальме відбудеться пісенний конкурс «Євробачення-2024».

  Виконавці активно готуються до участі, проводячи національні відбори й обираючи найкращого представника. Наразі стало відомо, які музиканти чи гурти виступатимуть на престижному пісенному конкурсі.

  Зауважимо, що ще не всі країни-учасники визначилися з представниками та піснями. Вони з’являться згодом.

  Учасники першого півфіналу

  Кіпр

  Від країни на пісенний конкурс поїде 17-річна виконавиця Силія Капсіс із запальним треком Liar. Дівчина відома не лише своєю співочою кар’єрою, вона також продемонструвала акторські здібності у фільмах. До того ж Силія співпрацювала з відомими хореографами, такими як Twitch Boss, і отримала місце в престижній танцювальній компанії ImmaBeast в Лос-Анджелесі.

  Silia Kapsis – Liar

  Сербія

  У Мальме поїде 24-річна сербська виконавиця австрійського походження TEYA, яка відома своєю унікальною сумішшю попмузики та традиційних балканських елементів. На Євробаченні вона виступить із проникливою піснею RAMONDA.

  TEYA DORA – RAMONDA

  Україна

  Україну на Євробаченні представить дует артисток alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Реперка та співачка (яка раніше двічі пробувалась на Нацвідборі) вирішили об’єднатися для спільної перемоги. Їхня пісня Teresa & Maria написана українською та англійською та полягає в об’єднанні жінок; образах святих, які також були людьми.

  alyona alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria

  Польща

  24-річна співачка LUNA представить свою країну з композицією The Tower («Вежа»). Дівчина займається музикою з 18 років, захоплюється астрологією та Ніком Кейвом. Вежа у конкурсній пісні символізує негатив, з яким стикається людство. LUNA ж закликає повалити вежу та йти до самореалізації.

  LUNA – The Tower

  Литва

  Литву на пісенному конкурсі представить 26-річний Сільвестрас Белте. Він навчався у Лондоні, але повернувся на батьківщину, щоб створювати нові пісні. Його пісня Luktelk («Зачекай») розповідає про застрягання людей у рутині, завданнях, які однакові щодня. Через це ми стаємо нещасливі й немов поринаємо в інших вимір або сон, але вкінці дня прокидаємося і танцюємо попри все.

  Silvester Belt – Luktelk

  Хорватія

  Хорватію на Євробаченні представить 28-річний Марко Пурішич, відомий як Baby Lasagna. Він почав грати на гітарі з 8 років, спершу належав до гурту Manntra, а у 2023 розпочав сольну кар’єру. Його трек Rim Tim Tagi Dim став фаворитом відбору: пісня жартівливо розповідає про еміграцію молодих хорватів у пошуках кращих можливостей.

  Baby Lasagna – Rim Tim Tagi Dim

  Ісландія

  Від країни на пісенний конкурс поїде артистка Гера Бйорк з композицією Scared of Heights. У 2010 році вона вже представляла Ісландію на Євробаченні. Тоді співачка виступила з піснею Je Ne Sais Quoi й посіла 19 місце.

  Hera Björk – Scared of Heights

  Ірландія

  Bambie Thug представлять Ірландію на Євробаченні-2024. Знаменитість є небінарною особою, тому використовує займенники “вони, їх”. Конкурсна пісня Doomsday Blue (“Синій судний день”) розповідає про розбите серце, обман і біль нерозділеного кохання.

  Bambie Thug – Doomsday Blue

  Словенія

  Raiven – 27-річна співачка, яка на пісенному конкурсі презентує пісню Veronika. Вона навчалася музики з чотирьох років і вже тричі подавала заявку на нацвідбір. Її композиція звучатиме словенською, це темна та містична поп-пісня. На неї співачку надихнула графиня Вероніка, яка була першою жінкою, засудженою за чаклунство у Словенії.

  Raiven – Veronika

  Фінляндія

  Цю країну на Євробаченні-2024 представить епатажний гурт Windows95Man з піснею No Rules. Головний меседж треку: люди мають не боятися правил та повинні показувати свою істинну особистість.На думку музикантів, кожному варто лишатися собою та отримувати задоволення від життя.

  Windows95Man – No Rules

  Азербайджан

  FAHREE, виконавець з юридичною освітою, представлятиме країну на пісенному конкурсі в Мальме. На сцені до співака приєднається Ількін Довлатов, експерт з традиційного азербайджанського жанру мугам. Разом вони виконають пісню Özünlə Apar.

  FAHREE feat. Ilkin Dovlatov – Özünlə Apar

  Австралія

  Від країни у Швейцарію поїде дует Electric Fields. До нього входить виконавиця Захарія Філдінга та клавішник Майкл Росса. Цікаво, що конкурсний трек музикантів One Milkali містить елементи Yankunytjatjara, мови австралійських аборигенів. До того ж відомо, що Electric Fields буде першим дуетом, який представлятиме Австралію на Євробаченні.

  Electric Fields – One Milkali (One Blood)

  Люксембург

  Талі Голергант, яка представляється лише як Талі, поїде на музичний конкурс з піснею Fighter (“Борець”). Це перша учасниця від Люксембургу з 1992 року після повернення країни на Євробачення. У пісні співачка через свій досвід розповідає про людські страждання та відторгнення.

  Tali – Fighter

  Португалія

  Країну на пісенному конкурсі з піснею Grito представить iolanda. Співачка поєднує у своїй музиці жанри поп та R&B з португальськими та іберійськими мотивами.

  iolanda – Grito

  Молдова

  На Євробаченні-2024 Молдову представить співачка Наталія Барбу, відома у своїй країні як талановита скрипалька. Вона вже представляла Молдову у 2007, але повернеться на конкурс знову з піснею In the Middle (“Посередині”). Трек закликає прислухатися до свого серця й не боятися труднощів.

  Natalia Barbu – In The Middle

  Учасники другого півфіналу

  Мальта

  З Мальти на пісенний конкурс поїде 25-річна співачка Сара Боннічі з піснею Loop. Артистка обрала доволі відвертий образ та композицію, що розповідає про симпатію та потяг між чоловіком і жінкою.

  Sarah Bonnici – Loop

  Чехія

  Чехію представить 24-річна співачка Aiko з піснею Pedestal. Артистка народилась в Росії, але згодом її сім’я переїхала до Чехії. Вона є першою чеською співачкою, яка світилась на екранах Таймс-Сквер, і першою жінкою, яка взяла участь у Spotify Equal. Її пісня Pedestal про любов до себе, розвиток та розширення можливостей. У треку співачка закликає ставити себе на перше місце та позбуватись токсичних стосунків.

  Aiko – Pedestal

  Албанія

  37-річна співачка Беса поїде на Євробачення з Албанії. Вона брала участь у багатьох музичних конкурсах, а ще пробувалась у нацвідборі в Румунії 15 років тому. Її пісня Zemrën n’dorë (“Рука в серці”) – це емоційна балада, що відображає хвилі та контраст людських почуттів.

  Besa Kokëdhima – Zemrën n’dorë

  Греція

  На сцені від країни виступить Маріна Сатті. Вона заспіває трек ZARI. Ця співачка відома поєднанням традиційних грецьких, арабських та балканських мотивів у своїй творчості. Співпрацюючи з Боббі Макферріном, Маріна стала співзасновницею вокального акапельного гурту The Singing Tribe. До того ж у 2016 році вона заснувала Fonés (“Голоси”), жіночий акапельний гурт, що спеціалізується на виконанні традиційних багатоголосих пісень. Це ще не все. Виконавиця також виступала з Європейським джазовим оркестром Європейської мовної спілки та World Jazz Nonet.

  Marina Satti – ZARI

 • Швейцарія

  Країну на Євробаченні представить гурт Nemo з треком The Code. У своїй музиці колектив звертається до таких важливих тем, як гендерна ідентичність, психічне здоров’я та пошук свого місця в суспільстві.

  Nemo – The Code

  Данія

  26-річна Saba починала розвиватися як модель та бізнесвумен, тоді як її сестра-близнючка була співачкою та акторкою. Якось Сабі довелося замінити сестру на мюзиклі – так вона дебютувала як артистка. У пісні для Євробачення Sand співачка використовує метафору піску як символу чогось крихкого, тимчасового, але романтичного.

  Saba – Sand

  Австрія

  Цьогоріч від країни поїде Kaleen з піснею We Will Rave. Її досвід включає роботу в якості креативного директора дитячого пісенного конкурсу Євробачення в 2021 році для Іспанії та Болгарії, а також виконання ролі креативного директора для Іспанії та режисера всього шоу в 2022 році.

  Kaleen – We Will Rave

  Естонія

  Дует виконавців 5miinust та Puuluup представлять на Євробаченні пісню “(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi”. Трек натхненний подорожжю, яку здійснили артисти. Вона підіймає тему вживання наркотичних речовин, соціальних норм та самоідентифікації.

  5miinust та Puuluup – (Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi

  Норвегія

  Норвегію на музичному конкурсі представить гурт Gåte, стилем якого є прогресивний фолк-рок. Їхня пісня Ulveham (“Людина-вовк”) – перша композиція на Євробаченні, що звучатиме норвезькою. Це інтерпретація середньовічної балади з доданням зміненої лірики та особливих електронних ритмів.

  Gåte – Ulveham

  Латвія

  Латвію на Євробаченні представлятиме 39-річний Артрур Шинигирейс, відомий як Dons. Він співав з 16 років, але вирішив навчатись кулінарії. Та згодом повернувся до творчості. Конкурсний трек Hollow описує відчуття, як внутрішня невпевненість тримає людину в заручниках і не дозволяє жити на повну.

  Dons – Hollow

  Вірменія

  Гурт LADANIVA на Євробачення відправиться з енегрійною піснею Jako. До колективу входить вірменська вокалістка Джаклін Багдасарян та французький мультиінструменталіста Луї Томас. Їхній тандем виник ще в 2019 році, а набув популярності через рік завдяки треку Vay Aman.

  LADANIVA – Jako

  Сан-Марино

  Іспанський рок-гурт Megara представить на Євробаченні-2024 Сан-Марино, хоч спершу вони хотіли брати участь у відборі в Іспанії. Конкурсна пісня “11:11” розповідає про досвід гурту, якому доводилось відбиватися від недоброзичливців. Та їх підтримувала любов прихильників.

  Megara – “11:11”

  Грузія

  Від країни на конкурс відправиться Нуци Бузаладзе. Вона здобула чимало титулів, серед яких – перемога в декількох конкурсах. Зокрема, у 2023 році виконавиця увійшла до дванадцятки найкращих на шоу American Idol, продемонструвавши свій талант у дуеті з поп-зіркою Кайлі Міноуг. У Мальме співачка виконає трек Firefighter.

  Nutsa Buzaladze – Firefighter

  Ізраїль

  Еден Голан лише з третьої спроби допустили до участі в пісенному конкурсі через політичний підтекст у її треках. У травні в Мальме вона поїде з піснею Hurricane. Зауважимо, що виконавця 13 років прожила у Москві, де активно будувала кар’єру та не засудила війни в Україні.

  Eden Golan – Hurricane

  Нідерланди

  Нідерлани на конкурсі представить співак Йост Кляйн, що отримав визнання за унікальне поєднання мейнстрім-попу, “веселого” хардкору та поп-панку. Він на Євробаченні заспіває танцювальний трек Europapa.

  Joost Klein – Europapa

  Бельгія

  33-річний музикант Mustii відомий не тільки як представник Бельгії, але й автор пісень, письменник та актор. Він зіграв у кількох фільмах та серіалах, а у 2014 став писати пісні. Його пісня Before the Party’s Over знаменує новий музичний стиль, адже артист хоче показати справжнього себе.

  Mustii – Before the Party’s Over

  Велика п’ятірка та країна-переможець

  Іспанія

  Від Іспанії цього року на пісенний конкурс поїде гурт Nebulossa, який створює музику у стилі 80-х. Їхня пісня для конкурсу називається Zorra – це слово можна перекласти як “лисиця”. Це також синонім образливого слова на адресу жінок, тому пісня обурила католицьку церкву. Але представники гурту наголошують навпаки, що пісня створена на захист жінок.

  Nebulossa – Zorra

  Швеція

  Країна оголосила, що брати-близнюки Маркус і Мартінус представлятимуть її на цьогорічному пісенному конкурсі. Дует виконає пісню Unforgettable, яку написав відомий шведський автор пісень і продюсер Пол Джиммі Торнфельдт.

  Marcus & Martinus – Unforgettable

  Італія

  Вперше за 8 років Італію представить жінка – Анджеліна Манго. Вона займається музикою з дитинства, а у 2020 розпочала сольну кар’єру. Пісня La noia (“Нудьга”) свіжа та безтурботна з  середземноморським стилем. Нудьгу співачка описала не як негативне явище, а як спосіб відкрити себе.

  Angelina Mango – La noia

  Франція

  Виконавець Slimane розпочав свій музичний шлях з виступів у фортепіанних барах паризького району. Після перемоги на шоу “Голос країни” у 2016 році він пережив значний сплеск популярності і тепер артист представлятиме свою країну на Євробачення з піснею Mon Amour.

  Slimane – Mon Amour

  Велика Британія

  Від країни на конкурс відправиться Олівер Александер Торнтон. Він прославився як соліст гурту Years & Years та завдяки ролі в драматичному серіалі “Це гріх”. Водночас вже скоро виконавець виступить на сцені Євробачення з піснею Dizzy.

  Olly Alexander – Dizzy

  Німеччина

  28-річний співак Ісаак поїде на Євробачення з Німеччини. Він починав як вуличний музикант, згодом створив свій гурт. Його трек Always on the Run – це потужний звук з ліричними фрагментами.

  Isaak – Always on the Run

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!