Які квартири цікавлять покупців сьогодні?

Аналітичний центр «Благо» дослідив, які квартири на ринку нерухомості зараз мають найбільший попит. На первинному ринку популярними надалі залишаються квартири з невеликою площею та компактним плануванням. Ця тенденція зумовлена невисокою купівельною спроможністю населення.

Бюджет покупки скорочується до мінімуму, тому покупці здебільшого обирають одно- або двокімнатні квартири площею від 40 до 60 кв. м. без габаритних лоджій та балконів.

Також зростає попит на житло площею від 17 до 35 кв. м. Зазвичай самотні люди обирають помешкання невеликої площі, проте за останні роки зросла кількість сімей, які теж селяться у квартирах економ-класу.

При купівлі квартири немалу роль також відіграє планування і враховується практичність кожного квадратного метра. Квартири, де є гострі кути, колони, довгі нефункціональні коридори, поступаються у попиті житлу квадратної форми зі зручним зонуванням.

Найбільш важливим пунктом при виборі житла залишається його розташування. Квартири навіть з найкращим плануванням втрачають у попиті, якщо новобудова розміщена в мікрорайоні з погано розвиненою інфраструктурою. У цьому плані зараз найбільш популярними є квартири, розміщені в містечку “Cоборне” та «Парковій алеї» в Івано-Франківську. Хороше транспортне сполучення, зелені насадження, наближеність до рекреаційних зон залишаються основними пріоритетами.

17577803_430833487265747_1871910149_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!