Засідання виконкому стосовно пасажирських перевезень закінчилося через п’ять хвилин після початку

Сьогодні, 31 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, стосовно питання затвердження результатів конкурсу на нові пасажирські перевезення міського транспорту.

Засідання виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська ухвалило рішення про затвердження результатів конкурсу. Голосування за кожне окреме рішення проводилося в прискореному темпі, часто без зазначення самого рішення, одноголосно.

Зокрема, постановили, що по маршрутах 37, 38 та 40 проведуть новий конкурс 1 березня. До цього часу на цих маршрутах тимчасово будуть працювати перевізники, які попередньо виграли конкурс, а саме, на маршрутах №37 та 38 – приватний підприємець Сохан В. І., а на маршруті №40 – приватний підприємець Ананюк Й. В.

марцінків

Міський голова Руслан Марцінків оголосив про закриття засідання через п’ять хвилин після його початку. Після цього заслухали звернення представника асоціації перевізників Івано-Франківська, пана Сохана, який наголосив, що під час голосування рішень, їх не було обговорено, належним чином.

На всі закиди стосовно недотримання процедури голосування Руслан Марцінків сказав, що всі хто не згідний з рішенням виконкому, може подавати в суд.

“Всі перевізники з Івано-Франківська, ви маєте право оскаржити рішення, але рішення ухвалено, крапка”, – зазначив міський голова.

Також, Руслан Марцінків в інтерв’ю прокоментував питання стосовно того, чому журналістам не надали проекти рішень.

Нагадаємо, що франківський виконком не підтримав скаргу Ольги Костів на пасажирські перевезення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!