Інспектор патрульної поліції Франківська перемогла у фіналі Кубку України з тайського боксу

• Інспектор Патрульої поліції Івано-Франківська Людмила Пилипчак, перемогла у фіналі Кубку України з тайського боксу.

Фінал чемпіонату України з таїландського боксу розпочався 22-го вересня та завершиться сьогодні. За кубок України загалом змагаються близько 150-ти спортсменів – команди з областей України та міста Київ.

Змагання проходять у приміщенні спорткомплексу Головного управління Національної поліції в Полтавській області, повідомляє прес-служба патрульної поліції міста.

Учора Людмила Пилипчак виборола перемогу у фіналі Кубку України, перемігши суперницю з Києва.

Нагадаємо, інспектор патрульної поліції із Калуша Людмила Пилипчак влітку повернулася з Китаю із зайнятим першим місцем у турнірі із єдиноборств.

• Нагадаємо, коломийські боксери вибороли в Маріуполі дві бронзові медалі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!