Федецький заряджав з фанатами “Слава Україні”: цікаві моменти матчу Україна – Словенія

• 17 листопада збірна України зіграє вирішальний матч за вихід на Євро-2016. У Львові синьо-жовті перемогли Словенію з рахунком 2:0.

Пригадаймо яскраві моменти першої зустрічі команд на “Арені Львів”, пише Gazeta.ua.

1. Петро Порошенко & Борут Пахор

До Львова на матч приїхали президенти України та Словенії. Ще до виходу команд на поле Петро Порошенко і Борут Пахор влаштували челендж – хто краще підтримає свою збірну. Керівники країн одягли шалики, помахали прапорами і сіли разом дивитися гру. Фартовішим для своєї команди виявився Порошенко. Після матчу він зайшов у роздягальню і три хвилин говорив з гравцями – привітав з перемогою і порадив не розслаблятися.

“Борут Пахор фанат всього. Не тільки футболу, – каже один із словенських журналістів ще перед матчем. – Він не втратить зайву нагоду показатися перед камерами. Це популіст. Сьогодні він махатиме прапором Словенії і одягне шалик збірної. От побачиш. Коли наша збірна вийшла на Кубок світу-2010, обігравши Росію, він чистив гравцям бутси. П’ять секунд, поки знімали камери”.

2. Гімн України на “Арені Львів”

У Львові завжди неймовірна атмосфера на матчах збірної України. Але цього разу вболівальники навіть перевершили себе. Це не могло не вплинути на словенців. До речі, про суперника. Словенський журналіст розповів, що одного разу збірній увімкнули гімн Словаччини. Футболісти розсміялися, а організатори довго вибачалися за інцидент. У перерві матчу вони виправилися і словенці почули свій гімн. Працівники “Арени Львів” все зробили правильно.

3. Коноплянка – капітан

Збірну України на поле в ролі капітана вивів Євген Коноплянка. Вперше півзахисник “Севільї” одягнув капітанську пов’язку. Олег Лужний схвалив таке рішення. А сам Коноплянка пообіцяв вийти на Євро.

4. Хвилина мовчання

Обидві збірні грали у траурних пов’язках, а матч розпочався з хвилини мовчання. Так вшанували пам’ять жертв терактів у Парижі. Трагедія у Франції трапилася напередодні гри. Вболівальники вивісили на матчі прапори Франції та банери з написами “Pray for Paris”. На матчі у Львові був присутній французький журналіст.

• “Досі не можу прийти в себе. Весь час думаю про теракти. Страшно уявити, що могло статися, якби смертники підірвали б себе на “Стад де Франс” під час матчу Франція – Німеччина”, – сказав кореспондент “L’Équipe”.

5. “Арена Львів” після голу Андрія Ярмоленка

Вся “Арена Львів” святкувала перший гол збірної України у ворота Словенії. На 23-й хвилині Андрій Ярмоленко відзначився після розіграшу кутового. Найемоційнішим під час святкування був Євген Селезньов. Нападник “Дніпра” жестами “заводив” трибуни.

6. “Арена Львів” після голу Євгена Селезньова

У другому таймі вже сам Євген почув своє прізвище від диктора “Арени Львів”. 2:0 і в Марібор українці поїхали фаворитами протистояння зі Словенією.

7. Емоції Артема Федецького

Після фінального свистка обидві збірні дякували своїм фанатам за підтримку. Але Артем Федецький пішов далі. Захисник побіг до фан-сектора (і звідки в нього стільки сил?), взяв гучномовець і почав “заряджати” Слава Україні. “Арена Львів” відповіла футболісту “Героям Слава!” Сьогодні чекаємо на ще більш яскраві емоції від Федецького та інших збірників.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!