У селі Старі Кривотули Тисменицького району відбулися громадські слухання щодо утворення об’єднаної територіальної громади. У заході взяли участь експерти Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. За словами регіонального консультанта з юридичних питань(проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрія Деркача, жителі сіл Старі Кривотули і Красилівка, які належать до Старокривотульської сільської ради, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/KRYV1-300x150.jpg)