Міською владою Яремчого підготовлені звернення до селищної та сільських рад Микуличина, Татарова, Ворохти, Яблуниці та Поляниці щодо об’єднання громад. Крім того, питання розглядали і на депутатських комісіях. У міській раді створена відповідна комісія по децентралізації, її очолює секретар міськради Володимир Губарчук. Уже тривалий час ведуться перемовини, минулого року відбувалася зустріч у Татарові, але серйозних зрушень Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/29853224_1516865958436305_814852865_n-2-300x150.jpg)