Вчора, 28 березня, в Івано-Франківську футбольні вболівальники влаштували акцію. Як повідомляв «Галицький кореспондент», десятки фанатів піднялися на міську ратушу і запалили фаєри. Так франківські вболівальники показують свою підтримку футбольному клубу “Прикарпаття”. Сьогодні вони виклали відео: «31 березня «Прикарпаття» зіграє перший домашній матч після зимової перерви. Через санкції ФФУ гра відбудеться при порожніх трибунах. Але не Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/fanaty-300x150.jpg)