У турнірі взяли участь 52 учасника, з яких 20 дітей. Найстаршому шахісту 76 років, натомість наймолодшому учаснику всього шість. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/48392240_1277738369024984_3729844595933052928_n-300x150.jpg)
У турнірі взяли участь 52 учасника, з яких 20 дітей. Найстаршому шахісту 76 років, натомість наймолодшому учаснику всього шість. Докладніше >>
Загалом, члени виконавчого комітету Калуської міськради затвердили три акти про відшкодування місту збитків, Докладніше >>
Зокрема, послугою “Шлюб за добу” скористалася вже одна тисяча пар. Докладніше >>
Найпоширенішими травмами від піротехніки є опіки обличчя і рук, тому забороніть дітям запускати петарди і навіть торкатися їх. Докладніше >>
Документ законопроекту підтримали 228 народних депутатів Докладніше >>
Новозбудований храм освятив Преосвященний владика Василь Івасюк. Докладніше >>
Такими були наслідки перевірки прокуратурою відділів ГУНП в Івано-Франківській області Докладніше >>
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Івано-Франківська Марія Савка зустрілася із представниками Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». Докладніше >>
Популярна українська співачка Тіна Кароль з Прикарпаття здивувала вибором наряду. Артистка, що віддає перевагу «білизняниному стилю», змінила сукні-ночнушки на сукні-халати. Докладніше >>
Завтра, 19 грудня, о 16.00 год. на майдані Шевченка у Надвірній відбудеться урочисте відкриття міської ялинки та фестивалю “Файне Різдво у Надвірній”. Докладніше >>
Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську трапилася ДТП за участі легковика та вантажівки. Докладніше >>
Сьогодні, 18 грудня, в приміщенні Просвіти показали дитячий мюзикл «Йде Миколай до нас з дарами». Докладніше >>
Як раніше інформував “Галицький кореспондент”, минулого тижня – прикарпатець двічі неправдиво повідомив поліцію про замінування. Протягом тижня 46-річний чоловік двічі інформував про замінування Богородчанського відділення поліції та Управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз». Правоохоронці оперативно встановили особу чоловіка. Докладніше >>
Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбудеться допрем‘єрний показ комедійного фільму «Секс і нічого особистого». Докладніше >>
Один анестезіолог, який працював 5 років без передиху, отримав нарешті відпустку. Порахував свої накопичені гроші, виявилося, що в обріз вистачає на найдешевший тур до Єгипту. Ну, думає, хоч раз у житті відпочину, як людина, без цієї пекельної роботи. Купив путівку, сів у літак, летить. Вмостився зручніше в кріслі, взяв у стюардеси баночку пива, відкрив, тільки сьорбнув і розслабився, як тут оголошення по салону Докладніше >>
Джек з тієї породи людей, про яких так точно співали Девід Бірн і його «Talking Heads», – від яких краще бігти, бігти, бігти і ніколи не озиратися. Усе його життя – низка безкарних і безглуздих вбивств, в яких він бачить свій власний спосіб назавжди залишитися в мистецтві. Паралельно Джек будує будинок мрії, який, напевно, йому ніколи не судилося довершити, адже він не згоден ні на що, крім ідеалу. Докладніше >>
Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську трапилась дорожньо-транспортна пригода. Докладніше >>
За минулу добу від переохолодження та обморожень постраждали 13 українців – сім в Донецькій області і по одному в Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Черкаській, Чернігівській областях і місті Києві. Докладніше >>
Діти з різних куточків України (Івано-Франківськ, Львів, Київ, Харків, Запоріжжя), а також з Білорусі та Грузії демонстрували свої таланти у вокалі, інструментальній музиці, хореографії, оригінальному жанрі та образотворчому мистецтві. Докладніше >>
Сьогодні, 18 грудня, на дорогах області наслідки снігової заметілі ліквідовують 39 механізмів. Йдеться про бульдозери, автогрейдери, піскорозкидувачі та іншу спецтехніку. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює