Раніше “Галицький кореспондент” анонсував, що у новому сезоні програми “Інспектор.Міста”, на телеканалі 1+1, Володимир Остапчук покаже прикарпатське містечко Калуш. Прем’єра виходу зйомок у ефір відбулася сьогодні, 4 грудня 2018 року. Інспектор спочатку перевірив лікарню, піцерію та спортивно-оздоровчий комплекс. Після цього вирішив проінспектувати безпеку міста. Через скарги місцевих мешканців на мотоциклістів, Володимир Остапчук пішов на власний Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/47294014_266780340679445_5212963899220951040_n-300x150.jpg)