Президент України Петро Порошенко підписав закон, що надає статус учасників бойових дій солдатам збройних формувань, які боролися за незалежність у 20-му столітті. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/zakon-300x150.jpeg)
Президент України Петро Порошенко підписав закон, що надає статус учасників бойових дій солдатам збройних формувань, які боролися за незалежність у 20-му столітті. Докладніше >>
10-річний Станіслав Юрченко з Івано-Франківська потребує допомоги на лікування. Докладніше >>
Українська співачка Міка Ньютон, яка ще у 2017 році оголосила про заручини, вийшла заміж за американця Кріса Сааведру. Докладніше >>
Невеликі зарплати, надмірні навантаження та прискіплива увага громадськості – саме такі мінуси своєї роботи називають працівники бюджетної сфери. Однак є і беззаперечні плюси «державної» роботи. Окрім гарантованого соціального забезпечення, це ще й можливість здобути нові знання, відпочити та розвіятись бюджетним коштом. Китай, Швеція, Ізраїль, Франція, Угорщина, Польща, Молдова, Туреччина, Канада, Іспанія, США – це не повний перелік країн, які відвідали упродовж двох років посадовці Івано-Франківської міської ради. Докладніше >>
У чотирьох новоутворених громадах області – Букачівській, Вигодській, Коршівській та Новицькій – обиратимуть голів, а також депутатський корпус рад ОТГ. Докладніше >>
Цього тижня голова правління ГС “Міська Асоціація учасників АТО” Василь Андріїв склав свої повноваження. Докладніше >>
20 грудня на засіданні сесії Калуської міськради було затверджено програму розвитку освіти міста на 2019 рік. Докладніше >>
Вчора, 22 грудня, відбулася баскетбольна гра між командами Франківська та Рівного. Докладніше >>
Сьогодні, 23 грудня, у селі Яблуниця, Яремчанської міської ради трапилася пожежа у готелі “Простоквашино”. Докладніше >>
За минулу добу в Івано-Франківській області зареєстровано шість пожеж. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації. Докладніше >>
Добігає кінця 2018 рік і у місті вже панує новорічна атмосфера. 13 грудня відбулося відкриття головної ялинки міста. Вже 3 рік поспіль у Івано-Франківську штучна ялинка із 3-D ілюмінацією. Цікаво, що думають про неї містяни. Вихованці гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості опитали 50 перехожих різного Докладніше >>
Близько місяця тому в Коломиї трапилося кілька резонансних випадків підпалу автомобілів. З різницею у кілька днів згоріло п’ять дорогих автівок. Серед їх власників – бізнесмени, депутат і навіть поліцейський. Що спільного між цими людьми та чи вдалося поліції вийти на слід паліїв? Докладніше >>
Педагогічний колектив Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади наполегливо працює, щоб зробити навчальні будні вихованців більш комфортними та якісними. У квітні 2018 року деякі вчителі ліцею пройшли вебінар (курси через інтернет) від компанії EdPro, де вивчили дуже широкі можливості інтерактивної панелі і навчилися їх використовувати. Докладніше >>
Закінчився груповий етап Ліги чемпіонів 2018-2019, а отже настав час підвести його підсумки та проаналізувати виступи усіх 32 команд. Спробуємо розібратися, хто стрибнув вище голови, хто не виправдавсподівань, а хто виступив саме так, як очікували. Докладніше >>
Вчора, 22 грудня, на дорозі “Львів-Рахів” в напрямку села Яблуниця водій автомобіля БМВ збив пішохода. Докладніше >>
Вчора, 22 грудня, водій автомобіля «ВАЗ 21150» рухаючись в напрямку Івано-Франківська, в с. Вістова вчинив наїзд на школярку. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює