Ще з початку першої хвилі локдауну коронавірусу Івано-Франківська Архієпархія розпочала акцію надання допомоги у вигляді продуктових наборів для найбільш нужденних у нашій області. Як йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, щомісяця священнослужителі та волонтери доставляють продукти першої необхідності у найвіддаленіші куточки Івано-Франківщини. Протягом останніх двох тижнів працівники Архієпархіального управління спільно з місцевими священнослужителями доставляли продуктові Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/Photo-12-300x150.jpg)