В Івано-Франківську на з’єднаних бульварах відбулася подія національного масштабу — встановлення рекорду. Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, сьогодні, 8 серпня, найсильніші жінки України Ольга Лящук, Маргарита Кучина та Ганна Васюк встановили рекорд України, потягнувши п’ять бетонозмішувачів, пише “Галицький кореспондент”. Загальна маса бетонозмішувачів 78 тонн 138 кг, а тягнули їх на відстань 6 метрів 14 см. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628448284362-300x150.jpg)