В Івано-Франківську продовжують влаштування пішохідних доріжок. Про це йдеться на сторінці Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради, пише “Галицький кореспондент“. Згідно з інформацією, зараз проводяться роботи з капітального ремонту пішохідних доріжок біля будинку 19, а на вулиці Івана Павла II. “Стараємося приділяти уваги не тільки тротуарам, а й пішохідним доріжкам на прибудинкових територіях. Для зручного пересування Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/236890647_211250217616755_3614872465331259926_n-300x150.jpg)